Hotel Caesar Praha

.Hotel Caesar Palace je kompletně zrekonstruovaná historická budova v secesním stylu, která se nachází v historickém centru Prahy. Hotel Caesar Palace je čtyřhvězdičkový luxusní hotel s moderními místnostmi, skvělou polohou a kvalifikovaným personálem, jakému se žádný nevyrovná. Hotel se pyšní několika krásnými místnostmi zařízenými původním starožitným nábytkem; tyto místnosti jsou nesmírně romantické a okouzlující.


V docházkové vzdálenosti mohou naši hosté obdivovat Národní divadlo, Karlův most a Václavské náměstí, nebo se pokochat krásným výhledem na Pražský hrad ze slavné kavárny Slavia. Hned za rohem je slavný pivovar U Fleků. Hotel Caesar Palace je ideální místo pro ty, kdo hledají v srdci tohoto magického a romantického města klidné útočiště.


Hosté hotelu Caesar Palace v Praze mají k dispozici 16 vkusných a elegantních pokojů vybavených starožitným nábytkem a 66 pokojů zařízených v moderním italském stylu. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, satelitní televizí, minibarem, telefonem s přímou volbou, bezpečnostní schránkou a přípojkou na internet. Mezi naše priority patří samozřejmě také bezpečnost hostů, proto je hotel vybaven požárním alarmem a kouřovými čidly.


Vítejte v pražském Caesar Palace, čtyřhvězdičkovém hotelu v kompletně zrekonstruované budově ve stylu ″Art Nouveau″, který se nachází přímo v historickém centru Prahy. Pár kroků odtud můžete obdivovat Národní divadlo, Karlův most, Václavské náměstí nebo poznat atmosféru klasické historické pivnice ″U Fleků″. Pražský hotel Caesar Palace Vám nabízí své služby v příjemném a elegantním prostředí.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-caesar@toprague.cz
Adresa: Myslíkova 15 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Caesar Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Caesar Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist